EasyLingo, jak na angličtinu v podnikání

V dnešní době je už možné podnikat doslova po celém světě. Internet boří jakékoliv hranice. Proč to ale stále nejde? ANO, je tam jazyková bariéra (plus plno problémů v zákonech a účetnictví). Nás, starší učili ve škole jen rusky, angličtina byl luxus, ne pro každého. Co ale dnes, když je na internetu většina nejzajímavějších informací anglicky? Pomůže EasyLingo?


Pokud neumíte dostatečně anglicky, máte dvě možnosti (vlastně tři). Ta nejhorší (třetí) je to prostě ignorovat. Nezajímá vás nic, co je mimo hranice naší republiky, co je psáno anglicky. Mnohým to může stačit, nijak se tím netrápí. Žijí si dál v tom svém omezeném světě, který je ohraničen (omezeným) českým jazykem. Možná jim to stačí, podnikání se potom zřejmě nijak moc nevyvíjí.

Druhá možnost je (pokud neumíte anglicky ze školy), že se snažíte využít dnešních možností. Procházíte sice na webu anglicky psané stránky, něco jste schopni si přeložit sami, na ostatní máte nějaký online jazykový překladač. Možná to může v mnoha případech stačit, výsledky bývají často velmi nepřesné, snad i zavádějící. Navíc, v tomto případě nejste schopni napsat někomu anglicky mail.

Je nutné si uvědomit, že angličtina je v podnikání moc důležitá. Nemusíte přitom obchodovat s nikým v cizině, přesto je vhodné mít přehled o tom, co se ve vašem oboru píše na cizojazyčných stránkách. Většinou budete mít díky tomu značný náskok od vaší konkurence.

Bohužel, škola stále nedokáže angličtinu učit správně. Dodnes se děsím toho, jak mě nutili učit se kupu slovíček. Jak mě nutili učit jejich nesmyslné použití. Spoustu gramatiky, která mi nedávala smysl. Jak se ale učí děti? Hlavně praxí, bez nějakého složitého výkladu gramatiky. Použitím slovíček v konkrétním významu. Opakováním a používáním.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo, angličtina nejen pro podnikatele

Potřebujete se (nejen) kvůli podnikání naučit anglicky? Případně, potřebujete se v ní třeba jen zdokonalit? Je sice září není ale nutné hlásit se do jazykové školy. Cizí jazyky je možné nyní studovat už doma na internetu. Přitom právě internet dává zcela nové možnosti, kdy se nebudete muset stydět nahlas promluvit, jako ve škole. S EasyLingo dostanete moderní systém pro výuku jazyků, kde se jedna jazyková úroveň skládá z 90 lekcí po 20 minutách, což je výsledných 30 hodin výuky cizího jazyku.

Nebojte se, tato angličtina je naprosto jiná. Přesněji, jiné jsou metody její výuky. Vše je založeno na nových poznatcích zrychlené výuky jazyků. Navíc, podpořeno dnešními možnostmi počítačů a internetu. Nebudete už muset chodit do jazykové školy, přesto dostanete k dispozici učitele, který bude s vámi angličtinu trénovat.

Pokud vás zajímají podrobnosti, klikněte na jakýkoliv obrázek v tomto textu, nebo ZDE na tento odkaz. Po zadání vašeho mailu dostanete možnost podívat se na videa, kde je metoda EasyLingo podrobně vysvětlena. Další materiály dostanete ve formátu PDF.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo zdarma?

Ano, základy výuky jazyků dostanete naprosto zdarma. Projděte si volně dostupná videa a zamyslete se nad tím, jak vy sami se angličtinu učíte. Nechtělo by to nějakou změnu? Poznáte vliv různých faktorů na zapamatování si nového jazyka. Poznáte, jak moderní metody výuky dokáži zrychlit zapamatování cizího jazyka. Dozvíte se, jak je možné naučit se díky EasyLingo mluvit cizím jazykem za 30 hodin. Stačí jít na www.EasyLingo.cz (klikněte ZDE) a zadat váš email.

I když se učí Angličtina na každé škole, stále se s ní domluví jen málokdo. Těch pár slovíček, co ze školy v hlavě zůstane, nedokáže většina lidí použít. Často se také bojí nahlas na někoho cizím jazykem promluvit. Poslechněte si ve videu, jak je možné to vše řešit. Poslechněte si první tajemství rychlého učení jazyků. Dozvíte se mimo jiné například i to, proč vše nové rychle zapomínáte, jak to díky EasyLingo změnit.

Registrujte se zdarma pro možnost podívat se na videa, která vám ukáží možnosti zrychlené výuky jazyků (klikněte na odkaz)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo, Anglicky za 30 hodin?

Za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Nejspíše tomu nevěříte, když vás to ve škole nenaučí za dlouhý rok. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Pokud se tomu budete opravdu věnovat, určitě toho zvládnete více, než za rok ve škole. A právě těch 90 lekcí po 20 minutách, to je těch 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky, nebo i jiný jazyk.

Informace o tom, jaké metody jsou použity v EasyLingo pro rychlé učení jazyků se dočtete v dokumentu, který si můžete stáhnout. Je v něm uvedeno sedm tajemství (principů), které mají vliv na to, za jak dlouho (a jak dobře) se cizí jazyk naučíte.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo online seminář (webinář)

Pokud se chcete seznámit podrobněji s metodou EasyLingo, máte možnost zúčastnit se volně přístupného online semináře, na kterém se dozvíte, jak je možné naučit se krok za krokem jednu úroveň angličtiny za pouhých 30 hodin vašeho času. Nejedná se přitom o žádný reklamní trik, vše je již ověřeno více než 37 tisíc studentů na 400 školách.

Termíny konání webinářů:
14/01/2018 – Webinář 1
18/01/2018 – Webinář 2
21/01/2018 – Webinář 3
28/01/2018 – Konec prodeje

Pro registraci na online seminář klikněte na následující obrázek, nebo ZDE (klikněte).

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Kdo je autor EasyLingo?

Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Když následně zjistili, že student, který měsíc chybí, dokáže následovat a chápat výukovou látku samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, změnili systém výuky. Přenesli své jedinečné know-how a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému Čechovi, který bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání. Učí takto 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám. Od roku 2013 jsou oficiálním partnerem British Council.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Možná jste stále zvyklí na klasické metody výuky jazyků a myslíte si, že to nemůže fungovat přes internet. Opak je pravdou. Počítač je shopen vám trpělivě a stále dávkovat učivo individuálně podle toho, jaké máte ve výuce cizího jazyka pokroky. Pokud vám něco nejde, bude vám toto nabízet častěji k opakování.

Abyste si to mohli vyzkoušet, byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Co můžete očekávat po zakoupení EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, je sada jazykových kurzů angličtiny, která obsahuje všechny úrovně angličtiny. Dovolí vám proto naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete si už nikdy dokupovat další jazykové úrovně.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Pokud vás angličtina EasyLingo zaujala, máte dvě možnosti, jak si ji objednat. Pokud vám stačí jen jedna jazyková úroveň, dostanete k ní nyní výhodně tu následující zdarma. Dostanete tak možnost  pokračovat následně ve vyšší úrovni, tu předchozí si neustále opakovat. Případně, první úroveň použijete pro zopakování si studia, tu následující potom již pro vlastní studium.

Další možností je objednat si zvýhodněný balík angličtiny všech jazykových úrovní. Dostanete tak možnost studovat a opakovat si libovolně kteroukoliv jazykovou úroveň. Případně využít tento balík pro celou rodinu, kdy může každý studovat jinou jazykovou úroveň.

Pro přímé zadání objednávky angličtiny EasyLingo klikněte ZDE, nebo na následující obrázek:
EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Platí přitom že ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Dostanete k kdispozici také další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazením, s větší motivací. Vše je vysvětleno v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

  • 1. Doživotní přístup ke kurzům
  • 2. Služba lektor po ruce
  • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
  • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
  • 5. Motivační odměny

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti online podnikání a využití internetu v podnikání s využitím moderních marketingových metod. Získám tím více možností, použít vše ve své praxi.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tu vše na starosti a mým cílem je podávat zde pro kohokoliv zajímavé informace o možnostech v podnikání. Zprostředkovat možnosti rozvoje firmy a ukázat nové trendy v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurz podnikání © 2014