Prodej svůj talent, může to být nový start podnikání?

Chcete podnikat a nejste si zcela jisti, zda to vše zvládnete? A víte vůbec, v čem podnikat, co byste mohli lidem nabídnout? Co třeba, prodat jím svůj talent? Určitě znáte něco, co by se mohlo hodit někomu jinému. Uspořádejte své znalosti a zkušenosti do knihy, nebo do kurzu a prodávejte je dále. Jo přitom docela možné, že už nyní působíte jako školitel, jen nevíte, jak ty své znalosti lidem dále předat, nejlépe prodat. Přečtěte si proto dále, jaké jsou možnosti.

Už v roce 2012 uspořádal David Kirš online video kurz Milionové impérium. Podle mě, docela nevhodně zvolený název. Myslel si, že tím naláká plno lidí. Ano, bylo jich docela dost, kteří šli za vidinou snadných peněz. Ano, několik z nich se milionářem díky znalostem z kurzu skutečně stalo. Pravda je taková, že většina to ale po nějakém čase zabalila bez nějakých výrazných výsledků. Podle mě hlavně proto, že nebyli moc důslední v dodržování postupů uváděných v kurzu. Vím to, protože jsem jedním z těch, kdo Milionovým impériem prošli, byl jsem v kontaktu s dalšími lidmi. Včetně těch, kteří to dotáhli opravdu daleko.

Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš

Sám jsem si Milionové impérium prošel hlavně proto, že mě už předtím zajímaly nové možnosti podnikání na internetu a internetový marketing. Se svou neznalostí angličtiny nebylo moc možností, kde se dozvědět nové trendy a možnosti. Ty k nám dostal právě až David Kirš. Dost lidí ho tehdy odsuzovalo, já se ale nedal odradit. David mi ukázal docela srozumitelnou cestu, jak to vše zprovoznit. I díky němu jsem vydělal na internetu od té doby několik stovek tisíc korun. Pomohly mi k tomu zejména aplikace, které tým kolem Davida Kirše vyvinul. Jsou to aplikace umístěné na internetu a starají se o automatizaci kontaktu se zákazníkem. Tomu jsou po registraci zasílány emailem informační texty, které mohou být zakončeny elektronicky vystavenou objednávkou. To vše zcela automaticky podle nastavení, čímž se z webu stává doslova automat na prodej.

Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš

David Kirš nyní po zkušenostech zcela přepracoval svůj původní kurz a v těchto dnes spouští značně inovovaný pod názvem Prodej svůj talent. A ten několikaletý posun je tam opravdu znát v nových možnostech. Navíc, David se již také poučil a bere vše naprosto seriózně a cílí především na běžné podnikatele.

V názvu online kurzu je uvedeno, že se prodávají znalosti. Nemusíte se ale bát, že jsou to jen znalosti převedené do knihy a kurzu, jak jsem uvedl výše. Protože podle mého názoru je možné se v kurzu naučit i další znalosti nutné pro podnikání. Talent přece může prodávat po internetu například i umělecký kovář. To je ostatně reálná skutečnost, jak dokázal jeden z nich kurz použít pro své podnikání. Takový kovář přece může představit na internetu svou činnost, vhodně ji dále nabídnout a vydělávat peníze na tom, co ho baví. Možností je opravdu hodně. Pokud proto plánujete změnit a zdokonalit své podnikání rozhodně doporučuji se s kurzem důkladně seznámit. Veškeré potřebné informace naleznete ZDE (klikněte na odkaz).

Pokud vás kurz zaujme, je možné se s ním dále stále ještě nezávazně seznámit na zhruba tříhodinovém online semináři, na který se můžete přihlásit ZDE (klikněte na odkaz).

Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš
Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš

Kurz doporučuji proto, že jsem si jeho předchozí variantou sám prošel, protože znám také další lidi, kteří kurz absolvovali. Znám také možnosti, které vám může kurz dát. Navíc, používám i aplikace, které jsou v kurzu podporovány. Znám se za ty roky s Davidem Kiršem osobně a je proto pro mě velký zdroj inspirace. Možná i proto, že dříve jsem si myslel, že David Kirš je podvodník, kterého zajímají jen moje peníze. Postupně jsem ale přicházel na to, že to vše, co učí, dává smysl. Dokáže totiž věci zjednodušit a uvést nejdůležitější fakta, která je nutné splnit, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Doporučuji proto, seznamte se důkladně s informacemi o kurzu Prodej svůj talent a zkuste se zamyslet nad tím, jak by mohl být užitečný i pro vaše podnikání.

Jak jsem už napsal, já jsem díky znalostem z předchozího kurzu vydělal na internetu už několik stovek tisíc korun. A vím přitom, že ne vše jsem dělal správně. Stále mám rezervy, stále se dá něco zdokonalovat a zlepšovat. A právě i to se mi na podnikání na internetu líbí. Že je zajímavé zkoušet, co a jak funguje, co zaujme a osloví zákazníky více. Zvažte proto, jestli by nebylo zajímavé i pro vás změnit a oživit vaše podnikání.

Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš

Jak už jsem uvedl, výhodou je, že se v kurzu nedozvíte jen co a jak v podnikání změnit. Dostanete také možnost zakoupit si aplikace, které takové podnikání na internetu značně zjednodušují a automatizují. S aplikacemi se přitom seznámíte v kurzu.

Pokud vás zaujaly aplikace pro automatizaci webu, jsou dodávány i samostatně pod souhrnným názvem SmartSelling. Obsahují aplikaci pro tvorbu webu MioWeb, automatizované odesílání emailů SmartEmailing a fakturační a objednávkový systém FAPI. Jsem sice programátor, přesto jsem něco takového dlouho hledal. Našel jsem sice nějaké náhrady, někdy i levnější, přesto až právě uvedené aplikace dělají vše, co potřebuji pro podnikání na internetu.

Prodej svůj talent, může to být dobrý start podnikání? David Kirš

Pokud vás kurz zaujal a přesto máte pochybnosti, zda je vhodný i pro vás, spojte se se mnou. Můžu vám nezávazně a zdarma poradit a odpovědět na dotazy. Případně nastínit možnosti, jak byste mohli znalosti z kurzu využít i ve svém podnikání.

Můj názor, vyplatí se vstoupit do programu Prodej svůj talent?

Jak jsem už napsal na začátku, prošel jsem v roce 2012 podobným programem Davida Kirše, Milionové impérium. Navíc, za ty roky jsem měl možnost Davida poznat na různých akcích. Poznal jsem proto, že dokáže analyzovat, co je nutné dělat, aby bylo možné prodávat. Dostanete od Davida návody, jak postupovat, abyste mohli svůj talent prodívat. Možná na tom nevyděláte statisíce, může to být ale pro vás zajímavý doplňkový zdroj příjmů. Navíc poznáte nové strategie podnikání na internetu. Bude záležet jen na vás, jak moc důsledně budete znalosti z programu využívat. Je ale velká pravděpodobnost, že cena, kterou za kurz dáte, se vám může vrátit během několika měsíců. Samozřejmě jen tehdy, pokud zavedete vše dle programu do praxe.

Na druhou stranu, sám uznávám, že cena za vstup do programu Prodej svůj talent může být pro mnohé zájemce vysoká. Já tehdy do Milionového impéria vstupoval za zhruba poloviční cenu, taky jsem moc váhal. V té době ale nebyl David Kirš ještě tak známý, obsah programu nebyl ještě tak dopracovaný, jako nyní. Dívejte se na to jako na investici do podnikání, které vám může přinést mnohem větší částky. Jen na vás bude záležet, jestli budete plnit zadané úkoly v programu, jestli budete schopni použít vše kreativně v praxi.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti online podnikání a využití internetu v podnikání s využitím moderních marketingových metod. Získám tím více možností, použít vše ve své praxi.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tu vše na starosti a mým cílem je podávat zde pro kohokoliv zajímavé informace o možnostech v podnikání. Zprostředkovat možnosti rozvoje firmy a ukázat nové trendy v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurz podnikání © 2014