Videokurz Právo na úspěch

Zdá se, že i v oblasti podnikání, týkající se právních předpisů již začínají vznikat první infoprodukty, mající za cíl informovat své klienty s nutností dodržovat plno různých zákonů a předpisů. Sám podnikám už přes dvacet let, tak jsem si prošel už dlouhým vývojem podnikatelských zákonů u nás. Na začátku to bylo vše strašně jednoduché, vše bylo jasné, každý byl plný nadšení, kde všude je možné podnikat. Zato nyní, občas to až bývá strach, abych snad neporušil něčím nějaký zákon. A lidé, co začali podnikat až později, ti snad ani nemají ponětí, co vše na ně může v zákonech číhat. Ještě že je tu ten internet a nové možnosti, které mohou zajistit informovanost o složité právní džungli, která v našem podnikání existuje.

Marek Odrobina se specializuje na zákony týkající se podnikání. Podle toho co jsem si zjišťoval se zdá, že to není jen tak obyčejný právník. Není zahrabaný v zákonech a paragrafech, všímá to vše spíše z praktického hlediska. A vypadá to, že těch praktických zkušeností může mít opravdu hodně. Protože ví, že jeho služby mohou být pro některé běžné podnikatele finančně nedostupné, vytvořil ve spolupráci s dalšími podnikateli videokurz, ve kterém shromažďuje své základní zkušenosti z podnikatelské praxe ve formě videí, která podchycují základní oblasti podnikání.

Problém 1: Nemám smlouvu
Problém 2: Neznám paragrafy
Problém 3: Neznám zákoník práce
Problém 4: Spoléhám se na soud
Problém 5: Nemám s.r.o.
Problém 6: Mám bordel v papírech
Problém 7: Neberu zálohy

Podnikatelé se v kurzu dozví, co opravdu nutně potřebují, bez právního balastu a nesrozumitelných právnických kliček. Navíc, s velkým důrazem na praktické řešení reálných situací, selský rozum a jednoduchost. Takže vše, co podnikatel potřebuje v případě problémů co nejrychleji. Jsou to vše věci, které se v normálních školách nenučí, v novinách to nenajdete a pokud vás to zajímá, těžko k tomu najdete na internetu jednotné (správné) řešení.

Videokurz Právo na úspěch je určen zejména malým a středním podnikatelům, kteří cítí, že je nutné si pečlivě hlídat, zda nemůže u nich nastat závažný problém. Těm, kteří se snaží podnikat vždy maximálně v mezích zákona a myslí to s podnikáním opravdu vážně. Je přitom jedno, zda, jestli online na internetu, nebo off-line v reálném, světě.

Videokurz se skládá ze dvou částí. Ta první je dostupná zdarma (stačí se zaregistrovat svým emailem). Obsahuje tři videa, která budou zveřejňována postupně. Už i z nich budete mít možnost dozvědět se nové užitečné informace. Druhá část bude pak dostupná už pouze těm, co si objednají vstup do placené části kurzu. Budou v ní probrány další velmi užitečná témata, nutná pro správné podnikání. V dalších dnech zde budete s volně dostupnými videi podrobně seznámeni. Abyste je mohli sledovat, zadejte na úvodní stránce kurzu svůj email.

Přečtěte si také:

The Author

Petr Ozogán

Mám to tu vše na starosti a mým cílem je podávat zde pro kohokoliv zajímavé informace o možnostech v podnikání. Zprostředkovat možnosti rozvoje firmy a ukázat nové trendy v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurz podnikání © 2014