Právo na úspěch (video 1): Smlouvy

Videokurz právo na úspěch zveřejnil první video. Týká se uzavírání smluv. Snad proto, že plno podnikatelů na smlouvy kašle, jsou snad proti jejich přesvědčení, myslí si, že uzavírat smlouvy je zbytečné. Podle nich staří prostě jen slovní dohoda, která je snad garantována dobrou pověstí podnikatele. Jenže, všichni už víme, že skutečnost bývá jiná.

Neplatí vám klienti, tvrdí že si mysleli, že to bude stát méně? Stále doufáte, že tentokrát vám vše vyjde? A nakonec pak cítíte velkou bezradnost, proč zrovna vás někdo tak napálil? Bohužel, nejste sami, podívejte se na video, kde se seznámíte podrobně s tím, co dělat, abyste se takovým situacím vyhnuli. Dostanete návod, jak předejít neuskutečněným zakázkám, které vás stojí mnoho sil, nakonec bez jakéhokoliv zisku.

Lidé stále dělají stále stejné chyby, které je odvádějí od jejich podnikání. Musí potom složitě vymáhat například peníze od lidí, o kterých si to do té doby nemysleli. Musí uhánět kamarády, aby jim zaplatili. Kde je problém? Neexistuje smlouva. Dá se to nějak řešit? Je opravdu nutné řešit vše přes soudy?

Co se stane, když neexistuje smlouva? Je nutné si přiznat, že ta je základem každého podnikání. Bez ní jde jen o nezávazné řeči, které si může každá strana vysvětlovat jinak. Vy snad máte na vše podepsanou smlouvu?

Jenže, smlouva, zbytečné papírování a byrokracie? Důležitější je přece podnikat, myslí si mnoho podnikatelů. Je to složité, draném, nesrozumitelné, … Ve skutečnosti, je to jinak. Smlouva není složitá, je zbytečné z ní dělat bubáka, kterého se každý bojí. Stačí se jen smlouvy naučit psát. Na to nepotřebujete platit právníka. Protože, i dohoda uzavřená komunikací v emailu, je kupodivu také smlouva. Máte ale zachovanou trvale alespoň takovou komunikaci? Obsahuje taková smlouva vše podstatné (kdo? co? komu? kde? za kolik? na jak dlouho?)?

Problematika smluv je mnohem složitější. Prostudujte si toto video, seznamte se s tím, jak vše můžete sami i bez drahého právníka řešit. Například, co třeba ústně uzavřené smlouvy? Ty budete těžko dokazovat. Proto, takové smlouvy, pokud mají delší trvání, se nedoporučují. Rozhodně je lepší řešit vše pomocí smlouvy. Máte je na takové úrovni řešené? Pokud ne, rozhodně se podívejte na video. Poznáte postup, jak je možné vše snadno a bez jakýchkoliv nákladů řešit. Protože smlouva je vaše vizitka. Ta je součástí vaší firmy. Sepsaný návrh smlouvy předložený klientovi navíc ukazuje, že to myslíte s podnikáním opravdu vážně, že jste i v tomto skutečný profesionál.

Co musí být ve smlouvě? Vše se opět dozvíte ve videu. Je nutné si uvědomit, že i neexistence některého údaje smlouvy může způsobit v budoucnu značné problémy. Stojí vám to za to, řešit vše následně přes právníky? Klikněte proto na obrázek, budete přesměrováni na přihlášení do bezplatné části kurzu, kde se vše dozvíte. Stačí zadat jen svůj email. Mimo zhlédnutí rozhodně užitečného videa dostanete také možnost stáhnout si dokument zachycující sedm nejčastějších problémů v podnikání, které se často ignorují.

Přečtěte si také:

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti online podnikání a využití internetu v podnikání s využitím moderních marketingových metod. Získám tím více možností, použít vše ve své praxi.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tu vše na starosti a mým cílem je podávat zde pro kohokoliv zajímavé informace o možnostech v podnikání. Zprostředkovat možnosti rozvoje firmy a ukázat nové trendy v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurz podnikání © 2014