Eurostock Business Masters (video 2): Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Rozjezd podnikání byl u nás po roce 1989 velmi živelný. Měli jsme tu výhodu, že všichni začínali od začátku. Přitom, jen málokdo vědě, co a jak je správné. Až později začínaly postupně vznikat různé zásady a postupy, co je správné. Jenže je to tak opravdu stále správné? Nejsou to jen mýty, které jsou již zastaralé? Není nutné jednat nyní už jinak? Podívejte se na video, které odhaluje pět největších mýtů, které jsou stále uváděny jako správná cesta. Najdete v něm také nejsnadnější způsob, jak překonat výzvy a dostat se v podnikání nahoru.

Jak by se vám líbilo, kdyby vaše podnikání nestagnovalo? Místo toho rostlo stále nahoru? Bez nutnosti investic a nutnosti zaměstnávat další lidi? Jenom tím, že byste začali pracovat chytře. Díky tomu, že byste použili ty nejlepší strategie, jaké můžete. Právě o tom je program Business Masters a pokud budete sledovat videa dál, dostanete všechny nutné informace k tomu, co potřebujete. Abyste hned teď vytvořili úspěšný byznys, který vás bude naplňovat.

Sledováním tohoto videa jste začali svou transformaci. Začínáte měnit způsob, kterým přemýšlíte. Až se dostanete na konec kurzu, budete mít stejné myšlení, které měli ti nejlepší podnikatelé v historii. Překonáte sví hranice, nejdříve v hlavě, potom i ve skutečnosti. Nemusíte to vše zrovna chápat, stačí jen sledovat videa a dělat vše, co je potřební.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

V dalším rozhovoru s ďáblem jsou probírány ty největší mýty, které kolují mezi podnikateli. Pokud budete znát pravdu a pochopíte, jak byznys opravdu funguje, tak to pro vás může být opravdu ten bod zlomu, na který možná celý život čekáte. Každý se totiž snaží hledat cesty, jak mít lepší podnikání, jak mít lepší život.

Na konci videa se dozvíte překážky, které brání podnikatelům v jejich růstu. Každý podnikatel (bez výjimky) se s tím už setkal. Většinu z nich to položilo. Sledujte ale video, dozvíte se v něm, jak být na té úspěšné straně.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Podnikatel: Co je největší mýtus, který si většina podnikatelů myslí, většinou to ale není pravda?
Ďábel: Jak už jsem řekl, nejvíce se mi daří, když se to týká peněz. Přesvědčil jsem podnikatele, že k podnikání potřebují peníze. Většina lidí ty peníze ale nemá, díky tomu je můžu držet pěkně při zemi. Mám taky radost, když si vezmou drahou půjčku, kterou nejsou schopni splácet.

Podnikatel: A co je další mýtus?
Ďábel: Zůstanu ještě u peněz. Učím je sice, že život je jenom o penězích, ale na druhou stranu jim říkám, aby se prodávali velmi levně. Za žádnou cenu nechci dopustit, aby vydělali. Když tvořím ceny, tak jim říkám do ouška „dej to levně“, nebo „přece si nemyslíš, že by tohle lidi zaplatili, dej tam jen polovinu“.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Podnikatel: Jaký z mýtů vede přímo ke konci podnikání?
Ďábel: Musím se pochválit, jak se mi daří začínající podnikatele přesvědčit, že podnikání rozumí. Pracovali třeba na určité pozici, já jim pak namluvím, že je to všechno hračka že mohou podnikat sami na sebe. Nejvíce podnikatelů vyhoří na tom, že si myslí, že byznysu rozumí. Dříve možná pracovali ve stejném oboru, byli tam třeba i úspěšní, a jsou třeba jen kousek od toho, že jim to půjde, když budou děla na sebe.

Podnikatel: Existuje nějaký mýtus, který se týká vztahů mezi lidmi?
Ďábel: To je můj oblíbený je například přátelství. Podnikatelé rozjedou byznys spolu s největším kamarádem, protože když to klape mezi nimi, tak to bude klapat i v podnikání. Můj úkol potom je zařídit, aby neměli byznys, ani přátelství. To ale není zase až tak náročné. Až tak moc se u toho nenadřu. Jde to celkem snadno.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Podnikatel: Co chyby, které podnikatelé v byznysu dělají, není to náhodou taky vaše práce?
Ďábel: Velmi rád přiznávám, že jsem většinu podnikatelů přesvědčil, aby své chyby chápali něco jako velmi špatného a trápili se tím. Celkem se mi daří, že čím více chyb dělají, tím více se cítí být neschopní. Poslední moje kratochvíle, o které s vámi budu mluvit, je počet zákazníků. Už ani nevím, kdy mě to napadlo, ale podsunul jsem podnikatelům takovou návnadu, že se musí honit stále za novými zákazníky.

Podnikatel: Nechte se inspirovat lidmi, kteří vyhnali ďábla z hlavy. Lidé se totiž nesmí bát. Podnikatelé ve skutečnosti nedokáží využívat své zákazníky naplno. Přichází tím o velmi velké množství peněz. Přitom dokáží zdvojnásobit obrat jen díky tomu, co už mají. Pouze tím, že změní přístup ke klientům, které už mají. Každý z nich je potom překvapený, že seděl na truhle zlata, že o tom nic nevěděl. Nechte se proto i by inspirovat lidmi, kteří vyhnali ďábla z hlavy a tu truhlu plnou zlata otevřeli.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Zajímá vás to dál? Zpověď ďábla pokračuje dalšími zajímavými otázkami. V tomto díle jsou navíc u každé otázky uvedeny i praktické podnikatelské zkušenosti, jak vše řešit. Pokud se chcete dozvědět podrobnosti, klikněte na odkaz www.BusinessMasters.cz (nebo na kterýkoliv obrázek zde v textu) a budete přesměrováni do bezplatné části kurzu, kde se vše dozvíte. Stačí jen zadat svůj email. Dostanete nejen návod jak zkrotit ďábla, ale také, jak se dostat znovu nahoru ve svém podnikání.

Eurostock Business Masters, Nejsnadnější spůsob, jak se dostat na novou úroveň

Jaké myšlenky vnucuje Podnikatelský ďábel (našeptávač zlých myšlenek) vám? Potkat se s ním může každý. Jen málokdo je na to ale připravený. Jen málokdo mu dokáže odolat. Já se s ním taky potkal. A vlastně, bojuju s ním stále. Seznamte se s možnostmi, jak mu vyhlásit válku. Rozhodně vám to pomůže.

Přečtěte si také:

ANO, mám zájem vstoupit mezi VIP čtenáře tohoto webu, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti online podnikání a využití internetu v podnikání s využitím moderních marketingových metod. Získám tím více možností, použít vše ve své praxi.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tu vše na starosti a mým cílem je podávat zde pro kohokoliv zajímavé informace o možnostech v podnikání. Zprostředkovat možnosti rozvoje firmy a ukázat nové trendy v podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kurz podnikání © 2014